Designer Apartment I 2-Br I Shopping I Wifi I High-End

  • 70 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Designer Apartment I 2-Br I Shopping I Wifi I High-End Wiedeń o powierzchni 70 m² jest położony 3 km od takich obiektów jak Park Pałacowy Schonbrunn, 10 min piechotą od stacji metro Margaretenguertel.

1 łazienkę wyposażono w wannę i prysznic. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Do dyspozycji Gości w obiekcie noclegowym jest pełnowymiarowa kuchnia z kuchenką mikrofalową, czajnikami elektrycznymi i lodówką.

Katedra św. Szczepana w Wiedniu jest w prawie 2 km, natomiast Bezirksmuseum Mariahilf - w zasięgu wzroku od tego apartamentu. Uniwersytet Techniczny w Wiedniu znajduje się około 25 min spacerem od 1-pokojowego apartamentu. Najbliższy przystanek autobusowy, Reinprechtsdorfer Bruecke, leży w 200 metrach.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Designer Apartment I 2-Br I Shopping I Wifi I High-End Wiedeń
Family & Friends Hub
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Family & Friends Hub

5.4
Przyjemnie 5 opinii
135 m od nieruchomości
USD 105 USD 95
za noc
City Apartments
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

City Apartments

222 m od nieruchomości
USD 173 USD 156
za noc
Wellness Rental Vienna
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Wellness Rental Vienna

9.0
Wspaniały 41 opinii
321 m od nieruchomości
USD 237 USD 213
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 22:00
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Jakie udogodnienia spa są dostępne w Designer Apartment I 2-Br I Shopping I Wifi I High-End?
      W Designer Apartment I 2-Br I Shopping I Wifi I High-End oferowane są takie zabiegi, jak body wrapping, peeling ciała i pedicure.
    • Czy Designer Apartment I 2-Br I Shopping I Wifi I High-End akceptuje zwierzęta?
      Niestety Designer Apartment I 2-Br I Shopping I Wifi I High-End nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy ten apartament znajduje się w pobliżu dworca kolejowego?
      Odległość od Wien Westbahnhof do tego apartamentu wynosi w niewielkiej odległości.
    • Jakie udogodnienia oferuje Designer Apartment I 2-Br I Shopping I Wifi I High-End dla osób podróżujących służbowo?
      Designer Apartment I 2-Br I Shopping I Wifi I High-End oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym ksero.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Designer Apartment I 2-Br I Shopping I Wifi I High-End Wiedeń

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij